Dračáku v mobilu došly peníze a Samuel L. Jackson bojuje s mimozemšťany. Čtěte zprávy týdne

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Čtěte nebo rovnou poslouchejte v podcastu Weekly.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-17

Foto: Marvel Studios / Fireball

Samuel L. Jackson a Jan Roose

0Zobrazit komentáře

S nedělním podvečerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k náročné profesní i životní zkušenosti Jana Rooseho, zakladatele ambiciózního českého herního startupu Fireball, tak k prvním epizodám očekávaného marvelovského seriálu Tajná invaze se Samuelem L. Jacksonem, respektive Nickem Furym.

Dále se podíváme na Barrandovské terasy, jejíchž apartmány v novostavbách by se na trh měly dostat už na podzim, představíme moderátorku založenou na umělé inteligenci, ukážeme, jak české technologie pomohou během vesmírných výzkumů, a také nesmíme zapomenout na remaster jedné z nejslavnějších svateb tuzemského internetu.

Ostatní zásadní články z minulého týdne najdete níže. Nyní přejeme příjemné čtení nebo poslech prostřednictvím podcastu Weekly. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Zásadní zprávy uplynulého týdne si lze pustit i jako podcast Weekly. Jeho součástí je také rozhovor, tentokrát s novinářem Jaroslavem Krejčím o plánech skupiny PPF.

Všechny podcasty Weekly si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

„Dračáku v mobilu“ došly zlaťáky. Jan Roose nenašel investory, ve vývoji chce pokračovat sám

Samuel L. Jackson bojuje s mimozemšťany, co nahrazují lidi. Marvel vydal očekávanou Tajnou invazi

Partner newsletteru

Poprvé v Česku uvádí soubor Cirque Pardi! na Festivalu Arena svou aktuálně nejžádanější show. V krásném a poetickém příběhu o životních radostech, strastech i absurditách nechybí akrobacie, žonglování nebo provazochodec. A to není zdaleka vše. Více informací o Festivalu Arena najdete zde.

Režisér Cameron přirovnal potopenou ponorku k Titaniku. Tak to vypadá, když se nedbá varování

Jiří 4Kára. Nejslavnější svatba českého internetu vyjde v remasterované verzi, premiéra bude v kině

Online supermarket Košík.cz zůstal pod dvěma miliardami korun. Ztráta přesáhla 400 milionů


Doporučujeme

Miroslav Uďan

  • Vybudoval Shoptet, firmu, na jejímž řešení funguje většina českých e-shopů. S novým startupem teď chce po celém světě pomáhat se zákaznickou zkušeností. Celý rozhovor.

Čeští ochranáři zvířat

  • Indonéská příroda patří mezi ty druhově vůbec nejbohatší, a láká tak řadu pytláků a pašeráků zvířat. Bojovat s nimi pomáhají i zástupci českých zoo. Celý rozhovor.

Debata s Janem Roosem (CC+)

  • Příležitost pobavit se s Janem Roosem o stinné stránce budování startupů, které ne vždy končí úspěchem. Uzavřená debata je pouze pro členy CC+, ale tím se můžete stát i vy – do 31. 7. navíc se slevou 30 %. Více informací.

Nominujte oblíbený startup

  • Ocenění pro startupy v Česku vstupuje do druhého ročníku. Ani tentokrát nechceme rozhodovat sami, nejpopulárnější startup si zvolíte právě vy. Více informací.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym