Pohled do toho, jak se v Česku dělá fotbalový byznys, a populární Zaklínač ve světě LEGO

Pravidelný nedělní přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo?

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-5

Foto: Midjourney / AC Sparta Praha

Zaklínač z dílků LEGO a šéf Sparty Tomáš Křivda

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k velkému rozhovoru, který jsme vedli se šéfem fotbalové Sparty Tomášem Křivdou, tak k zajímavému nápadu, jak dosadit hlavního hrdinu seriálového hitu Zaklínač do nového světa, toho z barevných kostiček.

Dále vám připomeneme zprávu o Renátě Kellnerové a její rodině, kteří se stali stoprocentními vlastníky investiční skupiny PPF, ukážeme aktualizovaný model Tesly, nalákáme na návštěvu nápaditého papírnictví v Praze, vyzdvihneme film, na který se těšíme, ukážeme vám novou mistryni světa v PowerPointu, upozorníme na zlevňování v obchodech IKEA a zmíníme i největší startupovou akci letošního roku.

Ostatní zásadní články z minulého týdne najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

V předaleké galaxii začala znovu řádit Ahsoka, někdejší padawanka samotného Darth Vadera. Provází nový seriál od Disney Síla, nebo se jedná o další počin, který by milovníci Star Wars raději viděli zmražený v karbonitu? Na to jsme se podívali v novém dílu podcastu Spoiler, který lze ladit i na přijímačích ve Vnějším okraji.

Všechny díly Spoileru si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Bianco šek od Křetínského nemáme, říká šéf Sparty. Nový stadion je pro klub obrovská příležitost

V Excelu skončila těsně pod bednou, prezentace ale ovládla. Česko má mistryni světa v PowerPointu


Partner newsletteru

Moderní design, cutting-edge technologie, originální skupinové lekce a prémiové služby. Zažijte světovou úroveň fitness a sílu komunity v Next.Move Fitness Clubs. Více informací naleznete zde.


Vymyslel, jak by vypadal Zaklínač ve světě LEGO. Už po něm pokukují i tvůrci slavné videohry

IKEA v Česku zlevňuje. Cenu sníží u třetiny sortimentu od nábytku až po spotřebiče

Dva ajťáci založili startup na tom, že se starají o hroby. Lidem za to ty peníze stojí, říkají


Doporučujeme

Soutěž o pobyt na Srí Lance

  • Chcete na Srí Lanku? Stačí znát odpověď na naši jednoduchou otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme soutěžícího, který vyhraje pobyt pro dva. Bližší informace o soutěži.

Radí, jak šetřit za energie

  • Brněnská společnost PKV pomáhá firmám nahradit odborníky na energetiku, které propustily, když byly elektřina a plyn levné. To už ale neplatí. Celý článek.

Jak zkrotit ego a zachránit firmu

  • Přijďte na uzavřenou debatu s Martinem Feixem, jehož firmu Girls Without Clothes málem položilo otevření obchodu v centru Prahy. Více informací.

Databáze investic

  • Všechny venture kapitálové investice do startupů s českými zakladateli, které se udály během posledních let, na jednom místě. Nejen to naleznete na CC+. Více informací.

Mediální partnerství

Oktagon se vrací do Frankfurtu a potřetí na něj čeká vyprodaná Festhalle! Fanoušci v hledišti i na PPV se můžou těšit na Davida Kozmu, Louise Glismanna a další v rámci semifinále evropské Ligy mistrů MMA – Tipsport Gamechangeru, na německou ikonu Cristiana Eckerlina či na titulový zápas žen mezi domácí Dalisdou a Australankou Austin.

Sleduj našlapaný turnaj přes PPV!

Diskuze (0)

Novinka

Anonym