Strůjce bizarního festivalu je zpět s druhým ročníkem a olympiáda MrBeasta s Čechem v jedné z rolí

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo?

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-4

Foto: Netflix / Depositphotos

Billy McFarland a MrBeast

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k podvodnému Fyre Festivalu, jehož druhý ročník se má uskutečnit už příští rok, tak k rekordnímu videu největšího youtubera, ve kterém měl roli i Čech.

Dále se podíváme na změny, které čekají Prahu po stránce tramvajových tratí, poodhalíme příběh české designérky, která uspěla až v Milánu, zabrousíme do oblasti nevšedních dronů, vyzdvihneme komentář o tom, proč předpovídaný krach trhů nemusí být tak horký, a doporučíme dva naše nové podcasty nejen na dnešní večer.

Ostatní zásadní články z minulého týdne najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Kdo umí dělat nejlepší sportovní marketing? Co to vlastně ten sportovní marketing je? Jaké sportovní příběhy nejvíce baví? Proč je pro úspěšné české tenistky složité zpeněžit jejich úspěchy a proč je z Česka téměř nereálné vybudovat světovou sportovní megastar? A jaká je budoucnost sportů z pohledu diváka?

O tom v CzechCrunch Podcastu diskutují Petr Hercík, výkonný ředitel agentury Sport Invest Marketing, a marketér Vilém Franěk, který stojí například za Mikýřem nebo Univerzitním hokejem.

Všechny díly CzechCrunch Podcastu si můžete pustit i na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Podvedl investory a za nejhorší festival v dějinách šel sedět. Teď prodává lístky na druhý ročník

Pražská zastávka Hlavní nádraží se přesune před novou odbavovací halu. Uleví se tak tratím v centru

Čech se dostal do nejdražšího videa youtubera MrBeasta. V jeho extrémní olympiádě hrál o miliony

Umožňují investovat do nemovitostí po tisícikorunách. A týdny po spuštění platformy dostali 10 milionů

Čech vytvořil drony, které mávají křídly a létají jako hmyz. Tancují s lidmi a zkoumají je vědci


Doporučujeme

Inspirace od ShopCampu

  • Je tady 10. ročník e-commerce konference ShopCamp, kde se můžete inspirovat od úspěšných e-shopů jako Trenýrkárna, Econea, Libristo, Kulina, Breno a dalších. Více informací.

Vyberte nejoblíbenější startup

  • Hlasujte o svůj nejoblíbenější startup v rámci naší soutěže Startup Awards! Zbývá už jen několik dní, tak toho na poslední chvíli ještě využijte. Hlasujte zde.

Zase předpovídá krach trhů

  • Analytik XTB Tomáš Vranka rozebírá, zda bychom měli brát katastrofické předpovědi legendárního investora Michaela Burryho vážně. Většina se totiž nevyplnila. Celý komentář.

Podcast na večer

  • V novém dílu podcastu Spoiler létají emoce i vášně, podobně jako v profesionální kuchyni. Nahlédli jsme pod pokličku filmů a seriálů, ve kterých je jídlo důležitější než herci. Celý videopodcast.