Začala se strojem z Lidlu, pak prodala oblečení za 130 milionů a výstřední boháč, který chce věčné mládí

Poslední den v roce vybízí k bilancování. I my tady máme jednu bilanci, jde o přehled nejčtenějších článků uplynulých 365 dnů. Co čtenáře zaujalo?

weekly_31122023

Foto: CzechCrunch

Dva příběhy, které čtenáře v uplynulém roce zaujaly vůbec nejvíce

0Zobrazit komentáře

Máme tady poslední prosincový den, a tak bude i náš pravidelný týdenní souhrn trochu netradiční, ohlédneme se totiž rovnou za celým končícím rokem. Dva nejčtenější články za uplynulých 365 dnů vám představí dosti výstředního milionáře, který v touze po věčném mládí zkouší hodně neobvyklé praktiky, a také úspěšnou dámu, která ze skromných poměrů vybudovala oděvní firmu, jejíž prodeje přesahují 100 milionů korun.

To ale není vše a i další články ve výběru připomenou témata, která naše čtenáře v roce 2023 zaujala nejvíce. Nechybí královna úklidu, která změnila názor, trochu jiný Babica i těžko uvěřitelný příběh se šťastným koncem, v němž jednu z hlavních rolí hraje Netflix.

Nejzajímavější či nejčtenější články z právě končícího roku najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách dozvíte ve vizuální formě.


Co vás zaujalo v roce 2023


Nejsledovanější podcast končícího roku

„Brzdou pokroku je zbytnělá byrokracie, ve Fialově vizi chybí například reforma zákoníku práce a vláda musí hodně přidat, aby ji hromadně neopustili její voliči,“ říkají Petros Michopulos a Pavel Drobil v CzechCrunch Podcastu.

Spolutvůrce populárního podcastu Kecy a politika Michopulose a činovníka ODS a spolumajitele strojírenské skupiny Anacot Capital Drobila jsme se zeptali na to, jaká je reálná kondice naší ekonomiky a jestli jsou vize předsedy vlády Petra Fialy dosažitelné. Premiér totiž prohlásil, že se z Česka do deseti let stane technologická štika Evropy.

Všechny díly CzechCrunch Podcastu najdete na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články roku 2023

Výstřední milionář mládne. Píchá si do žil synovu krev, podstupuje kolonoskopii a vypadá… zvláštně

 

Začala se strojem z Lidlu, loni prodala oblečení za 130 milionů. Chrudimská Buga si zakládá na komunitě


Doporučujeme

Prodala firmu, byznys si asi vymyslela

  • Charlie Javiceová byla ještě nedávno populární byznysovou tváří USA, teď jí hrozí desítky let za mřížemi kvůli možnému podvodu. Počtěte si.

10 zajímavostí o létání

  • Je tleskání opravdu jen český zvyk? A proč reálně musí být sedačka při startu a přistání ve vzpřímené poloze? CzechCrunch zná odpovědi. Vzdělejte se.

Děti přežily v džungli

  • Několik týdnů se prodírala čtveřice dětí ve věku od 11 měsíců do 13 let deštným pralesem ve snaze nalézt záchranu poté, co přežily pád malého letounu. Příběh jejich záchrany sledoval na jaře celý svět. Připomeňte si.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym