Kellnerová dvanáctou nejbohatší ženou a Beckhamův skvělý byznysový tah. Čtěte zprávy týdne

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Čtěte nebo rovnou poslouchejte v podcastu Weekly.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-1

Foto: Depositphotos / CzechCrunch/PPF v roce 2021 – publikace

David Beckham a Renáta Kellnerová

0Zobrazit komentáře

S nedělním podvečerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších článků se dostaneme jak k Renátě Kellnerové, která nový rok otevřela coby dvanáctá nejbohatší žena světa, tak třeba k chytrému byznysovému tahu, který udělal fotbalista David Beckham v roce 2007.

Dále vás nalákáme na nové bistro, které oslní magickou atmosférou jako ze sedmnáctého století, popíšeme zajímavý příběh portálu Hotel.cz, připomeneme smutnou zprávu týkající se legendární české firmy Botas a také vám představíme novou automobilovou značku, kterou vytvořily Sony a Honda.

Ostatní zásadní články za minulý týden najdete níže. Nyní přejeme příjemné čtení nebo poslech skrze podcast Weekly. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Zásadní zprávy z uplynulého týdne si můžete pustit i jako audioverzi ve formě podcastu Weekly. Jeho součástí je i rozhovor, tentokrát s Janem Vetyškou, ředitelem Asociace pro elektronickou komerci, se kterým jsme si povídali o loňské situaci na trhu e-commerce a jak se budou e-shopy vyvíjet letos.

Všechny podcasty Weekly si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

V Novém Světě u Pražského hradu se objevilo nové bistro. Láká na magickou atmosféru 17. století

Naučil svět driftovat. Zemřel Ken Block, automobilový kaskadér a zakladatel DC Shoes

Partner newsletteru:

Bondster je česká investiční platforma, se kterou můžete jednoduše investovat v korunách nebo eurech do P2P/P2B úvěrů. V nabídce naleznete různé typy úvěrů s pevným výnosem od více než tří desítek prověřených poskytovatelů z celého světa. K dispozici jsou úvěry s garancí zpětného odkupu, zajištěné nemovitostmi, jiným hmotným majetkem nebo kryptoměnou.

Založte si investorský účet a začněte investovat ještě dnes! Při registraci nezapomeňte uvést promo kód KONFERENCE. V prvních 90 dnech získáte 1% cashback z vašich investic. Více informací naleznete zde.

Byznys s Mitonem podepsal na ubrousek v hospodě. O 16 let později se firma prodala za miliardy

Prozíravý Beckham. Z pár milionů udělal půlmiliardu dolarů a naučil Ameriku milovat pravý fotbal

Avatar 3 je hotový, o čem ale bude? Vodu vystřídá oheň a odhalí temnou stránku modrých Na’vi


Doporučujeme

💵 Abra má na nákupy miliardy, říká Jaroslav Řasa

  • V Abře získal loni většinu německý fond. Původní akcionáři v čele s Jaroslavem Řasou ale zůstali a chystají spanilou akviziční jízdu. Přečtěte si celý rozhovor.

🧑‍🎨 Umělá inteligence pro umělce: nástroj, či hrozba?

  • Generativní modely jako DALL-E mají potenciál proměnit svět umění. Řeč o tom byla na debatě CzechCrunche. Podívejte se na ni.

🇪🇺 Je ostuda, že nás v přijetí eura předběhlo i Chorvatsko

  • Podle ekonoma Radka Špicara je „inflační krize velký impuls, aby se podpora eura v Česku zvýšila.“ Koruna nás nijak nechrání. Přečtěte si celý rozhovor.

🗓️ Pod čepicí live s prof. Janem Konvalinkou

  • Od nápadu po korekturu. Cestou psaní článků a publikací, která je základem úspěchu vědce, účastníky provede Konvalinka z ÚOCHB. Více informací naleznete zde.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym