Krize pro Girls Without Clothes, nový investor Zbrojovky Brno a přímý let na Azorské ostrovy

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Čtěte nebo rovnou poslouchejte v podcastu Weekly.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo

Foto: Martin Feix / Portiva

Martin Feix z Girls Without Clothes a Pavel Svoreň, šéf investiční skupiny Portiva

0Zobrazit komentáře

S nedělním podvečerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k české módní značce Girls Without Clothes, která si sáhla na dno a musela uzavřít svůj obchod na lukrativní pražské adrese, tak k novému investorovi fotbalové Zbrojovky Brno, kterého jsme vyzpovídali ve velkém rozhovoru.

Dále vás nalákáme na přímý let na Azorské ostrovy, připomeneme rekordní výši darů poslanou ze strany Nadace Kellnerových, podíváme se na příběh mezi wimbledonskou vítězkou Markétou Vondroušovou a Nike, vyzdvihneme zajímavý rozhovor s potomkem stavitelů Vily Tugendhat a doporučíme nový díl našeho podcastu Spoiler, tentokrát na téma Mission: Impossible.

Ostatní zásadní články z minulého týdne najdete níže. Nyní přejeme příjemné čtení nebo poslech prostřednictvím podcastu Weekly. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Zásadní zprávy uplynulého týdne si lze pustit i jako podcast Weekly. Jeho součástí je také rozhovor, tentokrát s Petrem Knapem z EY Česká republika o tom, jestli Tesle hrozí problémy ze strany dravých čínských automobilek.

Všechny podcasty Weekly si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Padli jsme na dno, říká Martin Feix z Girls Without Clothes po tom, co zavřel obchod v centru Prahy

Do Zbrojovky Brno vstupuje nový investor. Chceme zlepšit tým, reputaci klubu i práci s fanoušky, říká

Partner newsletteru

Kam vyrazit v létě? Jak vyhledávat, ušetřit a na co si dát pozor? Představujeme nový speciál Na cestách. Více informací najdete zde.

Blíží se jedno z nejlepších sci-fi posledních let? Stvořitel ukáže válku s umělou inteligencí

Homer Simpson v živém plotě. Adidas umístí slavnou scénku a ještě slavnější gif na své tenisky

Když chci život trávit na cestách, budu holt jezdit v Dacii a bydlet v nájmu. Češka cestuje za Kačku


Doporučujeme

Vila Tugendhat

  • Jeho babička fandila architektuře a byla to ona, kdo inicioval slavnou stavbu vily Tugendhat. „Za komunismu se tam točilo porno,“ říká Michael Lambek. Celý rozhovor.

Tom Cruise pořád umí

  • V nové epizodě našeho podcastu Spoiler jsme rozebrali další díl slavné akční série Mission: Impossible. V čem nás bavil? A proč milujeme projíždění uliček ve Fiatu? Celý videopodcast.

Letní kino — Samotáři

  • V sobotu 29. července od 21.30 se v prostorách Kasárny Karlín uskuteční promítání kultovního filmu Samotáři. Akce proběhne pod širým nebem. Více informací.

Proč má Notino lepší ceny?

  • Šéfové Notina a Rohlíku v podcastu hovoří o tom, jak se jim daří porážet trh, proč děkují náročnému českému zákazníkovi a jak se o něj starají. Celý videopodcast.