Vladimír Bezděk mluví o reformě důchodů a Václav Staněk o odkupu značky Botas. Čtěte zprávy týdne

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Čtěte nebo rovnou poslouchejte v podcastu Weekly.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-4

Foto: Avant / Vasky

Vladimír Bezděk a Václav Staněk

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších článků se dostaneme jak k dalšímu vývoji okolo známé české obuvnické značky Botas, kterou chtějí koupit zlínské Vasky zakladatele Václava Staňka, tak k velkému rozhovoru s Vladimírem Bezděkem, mimo jiné o reformě důchodů.

Pokračovat budeme rekonstrukcí Smíchovského nádraží, připomeneme nový český sportovní rekord, ukážeme vám, jaké to je chodit po horách s hybridem mezi lyžemi a sněžnicemi, podíváme se na výhody nástroje GPT-4 a v neposlední řadě nalákáme na naši novou událost ze série CC E-commerce, která bude tentokrát na téma Jak neztratit zákazníky.

Ostatní zásadní články za minulý týden najdete níže. Nyní přejeme příjemné čtení nebo poslech skrze podcast Weekly. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Zásadní zprávy z uplynulého týdne si můžete pustit i jako audioverzi ve formě podcastu Weekly. Jeho součástí je i rozhovor, tentokrát o bance Credit Suisse s Tomášem Pfeilerem, který ve společnosti Cyrrus zastává pozici Portfolio Manager. (Upozorňujeme, že rozhovor se uskutečnil předtím, než banka UBS oznámila, že Credit Suisse koupí. Více zde.)

Všechny podcasty Weekly si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Záchranné lano pro značku Botas. O jejím odkupu jednají zlínské Vasky Václava Staňka

Na velkou reformu důchodů je pozdě. Nejmladší generace půjde do penze v 71 letech, říká Bezděk

Partner newsletteru

AppParade je největší česká přehlídka a soutěž mobilních aplikací. Do finálového večera postupuje osm aplikací, které mají tři minuty na to, aby zaujaly odbornou porotu i diváky v sále. Večer plný zábavy a networkingu.

Diváci na místě mohou vyhrát telefon Samsung A54 5G a ceny od O2. Pivo zdarma zajišťuje Bankovní Identita. Na místě bude i stánek se zábavou od Livesportu. Více informací naleznete zde.

Architekti vrátí do Budějovic tradici říčních městských plováren. Nový areál otevře ještě letos

Lyže, sněžnice a nesmeky v jednom. Otestovali jsme nový český doplněk pro milovníky zimního outdooru

Akcie Grouponu se propadly na 4 dolary. Čeští investoři kvůli tomu zatím tratí dvě miliardy korun


Doporučujeme

V čem je lepší GPT-4?

  • Nový král řečových modelů od společnosti OpenAI je tady. GPT-4 rozumí obrazům a má být spolehlivější. Celý článek čtěte zde.

Banku lze dnes položit velmi rychle

Jak neztrácet zákazníky?

  • Už 17. dubna pořádá CzechCrunch další událost ze série CC E-commerce, tentokrát na téma Jak neztrácet zákazníky. Vstupenky v prodeji zde.

Žižkovská noc 2023

  • Další ročník festivalu Žižkovská noc se bude konat 24. a 25. března. Vystoupí James Cole, Opak dissu, Mucha, Salto with love a řada dalších. Více naleznete tady.

Partner newsletteru:

Diskuze (0)

Novinka

Anonym