Wuders váznou dodávky i komunikace a Tesla už příští měsíc doručí první Cybertrucky

Pravidelný nedělní přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo?

Filip HouskaFilip Houska

newsletter_1

Foto: Wuders / Tesla

Wuders a Cybertruck od Tesly

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak pod pokličku hodonínského podniku Wuders, kterému váznou dodávky nábytku i komunikace se zákazníky, tak k termínu, kdy budou doručovány první Cybertrucky od Tesly.

Dále vám připomeneme příběh Jakuba Lohniského, který šije obleky i pro Slavii, podíváme se na změny ve výrobci kol Festka, ukážeme, jak Nizozemci bojují se znečištěnými oceány, nalákáme na další koncert Rammstein v Praze a také doporučíme naši událost, tentokrát na téma zaměstnaneckých akcií, která proběhne v úterý 7. listopadu.

Ostatní zásadní články z uplynulého týdne najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

„Letošní rok je na houby.“ Tak podle majitelky výrobce vířivek USSPA Kateřiny Kadlecové hodnotí čeští byznysmeni rok 2023. Jenže na ten s číslovkou 2024 pohlíží o dost optimističtěji, dodává. A že by mohlo být skutečně lépe, potvrzuje i známá ekonomka a členka NERVu Helena Horská.

Obě dámy, které se netají silným názorem na stav společnosti i hospodářství, spolu zavítaly do CzechCrunch Podcastu. V něm vysvětlily například to, proč má Česko sklerózu, že bez reformy pracovního trhu se nikam neposuneme nebo proč podnikatelům dochází trpělivost.

Všechny díly CzechCrunch Podcastu si můžete pustit i na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Nábytkáři Wuders přepálili růst. Mladým podnikatelům váznou dodávky i komunikace se zákazníky

Cybertruckem jsme si vykopali vlastní hrob, řekl Musk. Dodávky bláznivého pick-upu začnou v listopadu


Partner newsletteru

Hyundai Kona Electric s dojezdem až 514 km a digitálním klíčem. Toto odvážné, vylepšené, plně elektrické SUV nabízí nejmodernější inteligentní technologie a nejlepší dojezd ve své třídě.


Praha shoří nadvakrát. Rammstein přidávají v Česku další koncert se zvláštním opatřením

Tři a půl hodiny utrpení s DiCapriem. Scorseseho Zabijáci rozkvetlého měsíce jsou dlouhá depka

Dva čeští vývojáři spojili Diablo a Doom. Jejich hra právě vyšla, stříká z ní adrenalin i krev


Doporučujeme

Jak se podělit o úspěch

  • Jak se nastavují programy zaměstnaneckých akcií (ESOP) ve firmě? Dozvíte se na naší další události v úterý 7. listopadu s řadou zajímavých hostů. Vstupenky kupujte zde.

Násilí ze světa nezmizelo

  • „Svět nikdy nebyl v klidu, jen Evropa. Ta si teď na zmatek a násilí bude muset zvyknout. Neměla by se ale odsoudit k bezvýznamnosti,“ říká Michael Romancov. Čtěte rozhovor.

Už jen měsíc!

  • Pokud chcete vědět, jak si zajistit lepší život, máte měsíc na to se rozhodnout. Investiční konference Money Maker se blíží – a lístky tady také nebudou navěky. Co na vás může čekat?

Marketing pro celý svět

  • Lokalizace, data jako dogma, sdílení know-how. Šéfka marketingu české firmy Cosmic Latte s miliony uživatelů popisuje, co se osvědčilo. Čtěte celý článek.

Partner newsletteru

I vaše akce může být nezapomenutelným zážitkem! S láskou připravované pokrmy z čerstvých surovin, inovace a inspirace v každém soustu, sehraná obsluha pro perfektní servis, každý střípek skládačky vyladěn do nejmenšího detailu. #myjsmecatering

Jsme součástí Asociace společenské odpovědnosti, s námi nejen chutnáte, ale i přispíváte k lepší budoucnosti.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym