Footshop míří na burzu a Coca-Cola zavádí v Česku neodnímatelné uzávěry. Čtěte zprávy týdne

Pravidelný přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo? Čtěte nebo rovnou poslouchejte v podcastu Weekly.

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-11

Foto: Footshop / Coca-Cola

Peter Hajduček z Footshopu a neodnímatelný uzávěr Coca-Coly

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k historické události české společnosti Footshop, která plánuje vstoupit na burzu, tak k zavedení neodnímatelných víček u nápojů značky Coca-Cola.

Dále se podíváme na nové logo hokejového mistrovství světa v Česku, které vzbudilo vášně, připomeneme příběh o startupistce, která nejspíš podvedla banku, nalákáme na naši další událost ze série CC E-commerce, informujeme o změnách na pražském letišti a v neposlední řadě ukážeme nový český projekt, jenž se líbí i spoluzakladateli Twitteru.

Ostatní zásadní články z minulého týdne najdete níže. Nyní přejeme příjemné čtení nebo poslech prostřednictvím podcastu Weekly. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Zásadní zprávy z uplynulého týdne si lze pustit i jako podcast Weekly. Jeho součástí je také rozhovor, tentokrát se Zuzanou Vrbovou, konzultantkou se zaměřením na životním prostředí, o ochraně klimatu. Rozhovor je k dispozici také v textové podobě.

Všechny podcasty Weekly si můžete pustit i na Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Láhev a víčko už nic nerozdělí. Coca-Cola i v Česku zavádí neodnímatelné uzávěry na všech nápojích

Startupistka prodala svou firmu bance za 175 milionů dolarů. Jenže byznys si nejspíš vymyslela

Partner newsletteru

Vyžádejte si zdarma Cisco Security Check u některého z našich partnerů a zjistíte, jak je na tom vaše firma s ochranou proti kyberzločincům. Získáte tak detailní přehled o hrozbách, které směřují na vaši síť z internetu, přehledný report detekovaných a zablokovaných útoků v průběhu Security Checku a doporučení, jak tyto hrozby a útoky řešit.

Cisco Security Check můžete aktivovat bez ohledu na to, jaké bezpečnostní řešení aktuálně používáte. Pro jeho spuštění není zapotřebí instalace žádného hardwaru ani softwaru. Navíc si můžete u našich partnerů ověřit, zda vaše aktuální zabezpečení funguje spolehlivě.

Radnice se k tomu neměla, tak jednal sám Schwarzenegger. Video ze zasypání díry na silnici je hitem

Změny na Letišti Václava Havla. Konec limitu 100 mililitrů tekutin a nové možnosti, kde se najíst

Hybridní práce mění firemní bezpečnost. Už nestačí jen opevnit své sídlo, říká šéf českého Cisca

Úprk od Muska. Češi pro vydělávání bitcoinu spouští novou aplikaci, věří jí i spoluzakladatel Twitteru


Doporučujeme

Jak investovat v roce 2023?

  • Zeptali jsme se těch, kteří se na kapitálových trzích pohybují jako ryby ve vodě, aby nás nechali nahlédnout do svých strategií. Prozkoumejte náš nový speciál.

Rodačka z Valašska prodává bydlení kolem Marbelly

  • Radmila Posadová se téměř před 30 lety přestěhovala na jih Španělska. Dalším krajanům zajistila stovky nemovitostí. Přečtěte si celý příběh.

Čtvrtletní výsledky: Tesla

  • Ve středu 19. dubna oznamuje americká automobilka Tesla své čtvrtletní výsledky. Co lze čekat? Více podrobností.

CC E-commerce: Jak neztrácet zákazníky

  • Už v pondělí 17. dubna se můžete těšit na další událost ze série CC E-commerce. Lístky jsou stále k dispozici! Více informací a vstupenky.

Mediální partnerství

Family Business Week je událost zaměřená na společné hledání cest k dalšímu rozvoji rodinných firem. Budujeme platformu sloužící k výměně zkušeností a vzájemné inspiraci.

Vstupenky na FBW Summit (8. června) můžete kupovat zde.