NobodyListen připravil DJ set pro Apple a sbírka, která v Česku nemá obdoby

Pravidelný nedělní přehled zpráv je tady. Co zásadního se u nás i ve světě v uplynulém týdnu odehrálo?

Filip HouskaFilip Houska

newsletter-photo-6

Foto: Archiv NobodyListen / Donio

NobodyListen a Martínek

0Zobrazit komentáře

S nedělním večerem přichází už tradiční rekapitulace článků, které jsme pro vás v uplynulém týdnu publikovali. Ve výběru nejzásadnějších zpráv i nejčtenějších textů se dostaneme jak k tomu, co radí Hugh Jackman, abychom (nejen) v práci nevyhořeli, tak k rekordní sbírce, na kterou se Češi skládali vesměs po stovkách.

Dále se vydáme do Frankfurtu, kde se konala další karta zápasnické organizace Oktagon, podíváme se na příčinu smrti Petra Kellnera, vysvětlíme, proč LEGO přestává vyrábět stavebnice z recyklovaných PET lahví, zjistíme „kouzlo úspěchu“ na maratonech a také doporučíme DJ set od českého umělce NobodyListen, který ho připravil přímo pro Apple.

Ostatní zásadní články z minulého týdne najdete níže. Sledovat nás můžete na sociálních sítích včetně Instagramu, kde se o novinkách můžete dozvědět ve vizuální formě.


Nejzásadnější zprávy týdne


Podcast

Premiér Petr Fiala nedávno prohlásil, že z Česka se do deseti let stane technologická štika Evropy, nyní prý stojíme na křižovatce. Jaká je reálná kondice naší ekonomiky? A jsou vize předsedy vlády dosažitelné?

To jsme v CzechCrunch Podcastu nechali zhodnotit dva experty: spolutvůrce populárního podcastu Kecy a politika Petrose Michopulose a činovníka ODS a spolumajitele strojírenské skupiny Anacot Capital Pavla Drobila. Výsledek? Brzdou pokroku je zbytnělá byrokracie, ve Fialově vizi chybí například reforma zákoníku práce a vláda musí hodně přidat, aby ji hromadně neopustili její voliči.

Všechny díly CzechCrunch Podcastu si můžete pustit i na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na YouTubu. K dispozici jsou i přímo na cc.cz/podcasty.


Nejčtenější články týdne

Nevyhořte v práci s Hughem Jackmanem. Slavný herec aplikuje jednoduché pravidlo

Startupy mají řešit byznys, ne právo. Čeští advokáti spojili síly a nabídli vzorové dokumenty zdarma


Partner newsletteru

4 Spaces, kancelářskými a coworkingovými prostory v Praze a téměř 500 stávajícími pobočkami po celém světě, nebyl produktivnější způsob práce nikdy bližší.


Běžela v adidaskách na jedno použití. Maraton zvládla o dvě minuty rychleji, než byl rekord

Nedává to smysl. LEGO vzdává snahu vyrábět své stavebnice z recyklovaných PET lahví

Vyzkoušeli jsme hru o československých legiích. Bere si něco z Company of Heroes, XCOMu i Commandos


Doporučujeme

Sháníte peníze pro svůj startup?

  • Od angel investorů až po zástupce velkých fondů. CzechCrunch spouští podrobnou databázi českých investorů. Staňte se členy CC+.

Z modelingu do byznysu

  • Jak se žije ve světě modelingu, ekonomických studií a investování? O tom všem vypráví v našem podcastu Karolína Mrozková. Celý článek a podcast.

5 poučení z voleb na Slovensku

  • Parlamentní volby na Slovensku skončily a rozbíhají se jednání. Čeští politici by měli detailně sledovat, co se tam dělo a děje. Celý článek.

Money Maker se blíží

  • Druhý ročník naší investiční konference Money Maker proběhne v úterý 21. listopadu v pražském prostoru Cubex. A opět bude plný elitních řečníků. Vstupenky a více informací.

Partner newsletteru

Diskuze (0)

Novinka

Anonym